Автори книги Гіннесса називають її найшвидшою черепахою у світі
Незабаром всі лисенята, зазвичай їх чотири, вибігають з нори і починають плутатися під ногами дорослих. Доводиться неабияк пострибати, перш ніж малюки досягнуть мети. Всякий раз, коли лисеня майже вирвало м’ясо з пащі дорослої лисиці, вона вправно викручується, і воно знову і знову бігає за батьками, намагаючись відібрати в них їжу.
подразливість у вигляді таксисів (у одноклітинних) і рефлексів (у багатоклітинних) — рухова реакція у відповідь на спрямований вплив чинника, що здійснюється клітинами чи організмами.
Вони сліпі. Ніяких гострих голок на їх тілі і в помині немає. Їжата або їдять, або сплять, тому ростуть дуже швидко. Незабаром їх голки починають тверднути і з білуватих стають спочатку сірими, а потім коричневими.
Їхні гучні голоси розносяться на великі відстані, відіграючи важливу роль у їхньому житті.
● Від бджолиних укусів помирає більше людей ніж від зміїних.
До недавнього часу така риса надавалась тільки людині. Тварини Але дослідження довели, що тварини також можуть обмінюватися досвідом.
визначення величин можливо в певний часовий період або при конкретних обставинах;
● Дорослі свійські кішки не нявкають, спілкуючись між собою. Звук «мяу» характерний для кошенят, підкликати свою маму, а дорослі кішки навчилися використовувати цей звук щоби привернути увагу людини.
Подією може бути будь-який якісний результат: поява деталі з розмірами, що виходять за допустимі межі, коротке замикання, вихід температури за встановлене значення, аварія обладнання та інші.
Їхня сила дає їм змогу виживати в суворих умовах, будувати житло, добувати їжу і захищатися від ворогів.
Цей ефект пояснюється особливою будовою нервових волокон восьминогів, які навіть після смерті реагують на натрій який міститься в соусі і змушує м’язи скорочуватися.
Мистецтво Стародавнього Риму: опис, історія та цікаві факти
Докладніше: Найбільші організми та Найдрібніші організми